facebook

Magazín

Světlo do informačních toků výrobce LED osvětlení

Na počátku bylo rozhodnutí firmy Thome Lighting zbavit se stávajícího informačního systému a pořídit si nové řešení. „Důvodem byly požadavky na robustní podnikový informační systém, jež by zastřešil klíčové procesy zejména v oblasti kalkulací a výroby,“ vysvětluje Jiří Tůma, majitel společnosti Thome Lighting. Volba padla na systém Byznys ERP.
05.04.2018

Změna spolupráce

Vážení zákazníci, odběratelé a dodavatelé. Dovolujeme si Vás informovat o skutečnosti, že společnost THOME Lighting s.r.o. (IČ:24180785) již není dodavatelem svých výrobků pro obchodní středisko THOME Lighting Czech s.r.o. Za kolektiv THOME Lighting s.r.o. Jiří Tůma, jednatel
20.03.2018

Jsme Zelená Firma

Naše společnost THOME Lighting s.r.o. vstoupila do projektu určeného všem firmám, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou zodpovědnost za jeho stav. Hlavním cílem projektu Zelená firma je zabránit, aby drobný elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu.
08.06.2017

Projekt Sbírej toner

Naše společnost se zapojila do projektu Sbirej-toner.cz.
08.06.2017

Realizace našich svítidel v Jihlavě

Nasvětlené přechody pro chodce v Jihlavě
20.03.2017

Snižujeme energetickou náročnost průmyslových areálů

Jak zajistit snížení energetické náročnosti budov průmyslových a logistických podniků? V čem jsou hlavní přednosti komplexního řešení tuzemského výrobce LED svítidel s výrobním podnikem v Kamenickém Šenově?
01.08.2016

Thome Lighting sponzorovalo MDD v dětské nemocnici v Košicích

Thome Lighting sponzorovalo MDD v dětské nemocnici v Košicích kde se i díky našemu sponzorskému příspěvku udělala radost okolo 150 dětským onkologickým pacientům.
02.06.2016

Spustili jsme pro vás nový web

My prostě pořád musíme něco vylepšovat. Když to nejsou nové technologie osvětlení, tak je to design našich stránek.
19.02.2015

HOPI s.r.o - mrazící hala H4, Jažlovice

Logistický areál společnosti HOPI s.r.o. se nachází v průmyslové zóně Jažlovice (Říčany u Prahy). V areálu jsou umístěny 4 velkoprostorové skladové haly.
Zobrazuji 1 - 9 z 9 článků