facebook
prev next
LED stropní svítidlo je určené pro osvětlení interiérů. Robustní hliníkové těleso zajišťuje dokonalý odvod tepla. Použité optické prvky jsou vyrobeny z PMMA desek. Instalace je určená do kazetových podhledů 600 x 600 (s příslušenstvím lze použít do SDK, také jako přisazené LED svítidlo na stěnu/ strop nebo zavěšené na lanka).
Novinka
Svítidlo určené pro osvětlení náročných průmyslových prostor s vyšší prašností a okolní teplotou. Osazeno LED čipy nejnovější generace od výrobce CREE Inc. California/USA.
Svítidlo určené pro osvětlení sportovišť, průmyslových, provozních a skladových prostor. Osazeno LED čipy nejnovější generace od výrobce CREE Inc. California/USA
Svítidlo určené pro veřejné osvětlení. Průmyslově chráněný tvar svítidla, jehož konstrukce umožňuje montáž na rameno výložníku nebo sloup o průměru max. 63 mm s možností plynulého nastavení náklonu. Osazeno LED čipy nejnovější generace CREE Inc. California/USA.
1 2 3 4
5 let záruky na produkty
PRŮMYSLOVÉ PROSTORY
skladovací prostory
komerční a společenské prostory
čerpací stanice
sportovní haly
veřejné osvetlení
O nás
LED osvětlení - efektivní řešení, se kterým jen získáte

Sídlíme v Chýni nedaleko Prahy a více než 20 let vyrábíme svítidla pro průmyslové a komerční objekty. Díky našemu řešení, které vám vytvoříme na míru, můžete ušetřit 50-80 % na energiích. Pomůžeme vám snížit náklady nejen na spotřebovanou energii, ale i na údržbu osvětlovací soustavy.
a
Odběr novinek
Chcete přednostně dostávat aktuální informace? Vyplňte a odešlete nám Váš e-mail (odhlášení možné kdykoliv).
zpět nahoru